Digitální transformace ve světě podnikání

Digitalizace vytváří radikální změny v činnostech a způsobech podnikání institucí. Mění téměř vše od výrobních metod společností po očekávání zákazníků, od distribučních kanálů po obchodní procesy. Díky digitalizaci společnosti dosahují velkých zisků v mnoha oblastech, od výroby a zpracování informací až po rozhodovací procesy a přístup na nové trhy. Z pohledu nevládních organizací nebyla situace jiná. Nevládní organizace působící v oblasti digitalizace vytvořily povědomí na národní i mezinárodní úrovni. Vzhledem k tomu, že epidemie koronových virů zasáhla celý svět, nevládní organizace rychle přecházejí k online aplikacím; Měl šanci pokračovat ve svých školeních, seminářích, setkáních a podobných činnostech. V tomto procesu mohli lidé, kteří se nemohli dostat do terénu, sdílet své studie povědomí s veřejností prostřednictvím digitální komunikace. Největším pomocníkem udržitelnosti a rozvoje nevládních organizací byla jejich schopnost dosáhnout digitální transformace. EGİADEfekt digitalizace byl pociťován u většiny projektů tohoto období. Více než 120 aktivit v tomto procesu EGİAD Svou digitalizací dal příklad ostatním institucím.

Vydejte se na přípravu tohoto více než 700 členů EGİAD Sdružení Aegean Young Business People se spojilo se společností SabancıDx, která má 45 let zkušeností s informačními technologiemi a má za sebou mnoho prvních a úspěšných projektů. V rámci akce byly diskutovány platformy digitálního nákupu B2B, pokročilá analýza dat a automatizace robotických procesů, digitalizace lidských zdrojů, transformace v základních systémech lidských zdrojů, která byla řešena rychle se rozvíjející technologií a příležitostmi, které přináší.

S digitalizací začala nová éra

Úvodní projev jednání EGİAD Místopředseda představenstva Alp Avni Yelkenbiçer definoval digitální transformaci a zmínil její výhody v obchodním procesu. Yelkenbiçer řekl: „Není možné redukovat digitální transformaci na několik technologií, ale průkopnický efekt cloud computingu, digitálních médií, velkých dat, umělé inteligence, rozšířené reality, internetu věcí a 3D tiskáren zahájil novou éru. U digitálních technologií byly nejprve analogové záznamy zpracovávány v digitálním prostředí pod názvem automatizace a poté byly procesy přeneseny do digitálního prostředí pod názvem e-služba. V tomto okamžiku jsou v digitálním prostředí nově definována firemní aktiva a vztahy se zúčastněnými stranami pod veškerou digitální transformací. Uvedeme příklad sami od sebe EGİAD V tomto rámci byl dokončen a implementován projekt D2. S D2 navrženým jako iOS a Android prostřednictvím mobilní aplikace EGİAD jeho členové byli navzájem automaticky propojeni přes digitální síť. V této souvislosti lze každou činnost prováděnou institucí sledovat digitálně a transakce, jako je záznam a sekretariát, byly převedeny do digitální podoby. V tomto směru jsme se zaměřili na realizaci cílů, jako je zvýšení účasti našich současných členů na akcích, získávání nových členů a realizace obchodu mezi členy.

EGİAD Pokud jde o digitální transformaci, využívání technologie ve stále větší míře všemi našimi zúčastněnými stranami, včetně našich členů, zaměstnanců a partnerů v oblasti řešení, digitalizace aktiv sdružení, diferenciace ve vedení a řízení a podpora kreativity. Yelkenbiçer, který vyjadřuje, že digitální transformace vyžaduje přizpůsobení se novým podmínkám a očekáváním a hbitosti, má potíže s úplným dokončením své transformace, řekl: „Proces digitální transformace není snadný, protože neexistuje jednotné a připravené řešení balíčku. Neexistuje jasná odpověď na to, jaké je řešení. Technologie se rychle mění, ale změna návyků je obtížná. I když pandemický proces, který bychom si nikdy nepřáli, jistě přinesl určité výhody při změně návyků, ale kromě toho vyžaduje digitální transformace společnou transformaci a správu mnoha různých prvků, jako jsou lidé, procesy a technologie. „Digitální transformace také vyžaduje přemýšlet o minulosti, současnosti a budoucnosti současně.“

Začala robotizace, nemůžeme zůstat pozadu

Společnost SabancıDx se svými 45 lety zkušeností v oblasti informačních technologií předávala své aktivity v oblasti pokročilé analýzy dat a digitální transformace pomocí síly, kterou převzala od společnosti BimSA, která dosáhla mnoha prvenství a úspěšných projektů. V souladu s budoucími cíli středních a velkých společností poskytl informační tok, který splňuje všechny informační potřeby od podnikového poradenství po podnikové aplikace, od provozu po technické služby, od hardwaru po software.

Sabanci Na jednání Dx produktový manažer Emre Ergenç, praktický lékař, zůstalo Turecko nízké i přes nárůst kvůli pandemii digitálních konverzních bodů ve srovnání s jinými zeměmi, řekl: „Pokročilý a ve srovnání s rozvojovými zeměmi nás čeká dlouhá cesta. Turkey Digital Transformation Index 2019 na 2.94 a 2020 je 3.06:XNUMX. Nedostatečná podpora výzkumu a vývoje, vysoké daňové sazby a drahý přístup ke zdrojům jsou překážkami digitalizace. Před Tureckem je mnoho překážek, ale touto cestou musíme ještě jít. „Rozhodně bychom měli připravit cestu pro místní software,“ řekl.

Manažer prodeje kanálu SabancıDx Hamza Çobanoğlu hovořil o rozvoji lidských zdrojů. Zdůraznil, že období práce na dálku bylo zahájeno pandemií, řekl Çobanoğlu: „Tento proces, který má projít o 5-10 let později, náhle vstoupil do našich životů s pandemií. HR se vyvinulo do nové éry. „Vidíme, že dobrá zkušenost zaměstnanců vede k dobré zkušenosti zákazníků.“

Manažer zákaznické zkušenosti SabancıDx a reportér Caner Buyar také objasnil koncept Digital Workforce. Buyar vysvětlil proces, kterým roboti vstupují do naší pracovní rutiny jako digitální asistenti.

ZDROJ rayhaber.com

Napište nám

Digital transformation systems, s.r.o.

Adresa:
Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, Česká republika
Kanceláře:
Rybalkova 1433/14, Praha 2 - Vinohrady, Česká republika
IČ: 08725616
Společnost vedená u Městkého soudu v Praze – C 32464.