Digitalizace ve stavebnictví a průmyslu.

Využijte naplno potenciál digitálního světa.

Novinky

Firemní platforma pro řízení BIM obsahu a BIM dat.

Centralizujte správu BIM objektů a dat, doplňte klientem požadovaná data do svých standardních objektů, zatřiďte BIM objekty dle požadovaného klasifikačního systému a bezpečně je sdílejte se členy svého projektového týmu.

BIM Manager - app

Na rozdíl od konkurence nabízíme celkový návrh, řešení a integraci různých sofwarových platforem. Pracujeme jako skutečný BIM manager!

Jsme progresivní konzultačně-poradenská společnost zaměřená na efektivní implementaci 3D, BIM a GIS technologií včetně datové integrace v celém sektoru investiční výstavby. Pracujeme pro privátní, polostátní i státní subjekty na nalezení efektivních digitalizačních řešení.
Naší snahou je pomoci zákazníkům s přechodem na digitální systémy ve stavebnictví, strojírenství a průmyslu nejen v ČR, ale i v zahraničí.
Jsme seriozním partnerem v oblasti, která nabízí nové možnosti a přístupy.

Jako mladá inovativní společnost na bázi start-upového kapitálu se snažíme dlouhodobě podporovat vybrané charitativní projekty, a to zejména takové, které zapadají do naší firemní kultury a filozofie. Jedná se dlouhodobé sportovně a kulturně charitativní projekty, které pomohou vybraným skupinám na bázi Community Charity Groundwork.

V případě námětu na kvalitní a dlouhodobý projekt nás prosím kontaktujte a zašlete krátký popis. Na rozdíl od konkurence neprovádíme sponzorskou činnost, ale tvoříme vlastní projekty.

DTS - O nás

Co děláme

Naše činnosti začínají již v přípravné a plánovací fázi, dále jdou přes projekční a konzultační fázi až do fáze vystavby, provozu a údržby. Naše služby vedou k větší ekonomické a technické efektivitě a navíc k větší bezpečnosti celých datových systémů

Aktuální reference

Přidej se k nám

Jsme sehraný tým profesionálů, který mění tvář digitálního světa.

Napište nám

Digital transformation systems, s.r.o.

Adresa:
Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, Česká republika
Kanceláře:
Rybalkova 1433/14, Praha 2 - Vinohrady, Česká republika
IČ: 08725616
Společnost vedená u Městkého soudu v Praze – C 32464.